apetycznie - i love nature

apetycznie - i love nature
Drewniane ręcznie wykonywane akcesoria kuchenne oraz artykuły wystroju wnętrz. Rzemiosło artystyczne, ciesielstwo, stolarstwo. Zapraszamy - I Love Nature. Nazywamy się Daria i Jarek. Jesteśmy parą przyjaciół która kocha prostotę, naturę oraz......kuchnię :) . Jarek to prawdziwy człowiek lasu, minimalista,rzemieślnik z duszą artysty,kucharz z zamiłowania, Daria potrafi zadbać o każdy szczegół. .
Z naszej miłości do natury oraz gotowania powstał projekt "i love nature" . Projekt, nie firma, gdyż stworzyliśmy go z ideą podzielenia sie z innymi naszą pasją, tym co kochamy.Chcemy pokazywac ludziom że można żyć inaczej, prościej i inspirować ich do życia bliżej natury.Nasze akcesoria kulinarne wykonujemy ręcznie z drzewa które pozyskujemy lokalnie.Głównie jest to jesion, dąb oraz sporadycznie klon.

Szczegóły strony www.ilovenature.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.ilovenature.pl:

apetycznie - i love nature

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • kresowa sztuka ludowa - Kresowa Sztuka Ludowa

  kresowa sztuka ludowa - Kresowa Sztuka Ludowa »

  Kresowa Sztuka Ludowa - meble - malarstwo - fotografia - antyki - biała broń. Na stronie znajdziecie Państwo wiele ciekawych zdjęć, informacji oraz produktów z moich stron. Zapraszamy do galerii - Józef Dudzianiec

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wiklina Leszno wyroby z wikliny - quot; WIKLINA LESZNOquot;

  Wiklina Leszno wyroby z wikliny - quot; WIKLINA LESZNOquot; »

  SKLEP WIKLINA LESZNO. Siedziba punktu sprzedaży znajduje się w Lesznie k. Błonia. Od 1974 roku prowadzimy działalność związaną z uprawą i przetwórstwem wikliny oraz produkcją wyrobów z wikliny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do obejrzenia galerii zdjęć.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sztuka sakralna, - Sztuka sakralna. Wystroje wnętrz sakralnych, projeky i realizacja

  Sztuka sakralna, - Sztuka sakralna. Wystroje wnętrz sakralnych, projeky i realizacja »

  Realizujemy wystroje wnętrz sakralnych, wykonujemy pojedyncze dzieła sztuki sakralnej. Stanowimy zespół twórców o uzupełniających się specjalizacjach. Kilkudziesięcioletnie indywidualne doświadczenie oraz wieloletnia współpraca potęguje w nas potencjał twórczy. Wyraża się on poprzez wiele zrealizowanych projektów w obiektach sakralnych rozrzuconych na terenie diecezji w Polsce i poza jej granicami. Naszymi atutami są: doświadczenie, wszechstronność, warsztat, znajomość technik dawnych mistrzów oraz najnowszych technologii. Nasza oferta obejmuje wykonanie pojedynczych dzieł sztuki sakralnej, kompleksowe projektowanie oraz aranżacje wnętrz sakralnych. Współpracujemy ze stałymi wykonawcami z branży : kamieniarskiej, metaloplastycznej, odlewniczej, stolarskiej, witrażowniczej, konserwatorskiej i złotniczej.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »