Kategoria: SZTUKA LUDOWA

SZTUKA LUDOWA - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Sztuka sakralna, - Sztuka sakralna. Wystroje wnętrz sakralnych, projeky i realizacja

Sztuka sakralna, - Sztuka sak »Dodano - 03.07.2013

Realizujemy wystroje wnętrz sakralnych, wykonujemy pojedyncze dzieła sztuki sakralnej. Stanowimy zespół twórców o uzupełniających się specjalizacjach. Kilkudziesięcioletnie indywidualne doświadczenie oraz wieloletnia współpraca potęguje w nas potencjał twórczy. Wyraża się on poprzez wiele zrealizowanych projektów w obi... zobacz szczegóły wpisu »

Wiklina Leszno wyroby z wikliny - quot; WIKLINA LESZNOquot;

Wiklina Leszno wyroby z wikli »Dodano - 03.07.2013

SKLEP WIKLINA LESZNO. Siedziba punktu sprzedaży znajduje się w Lesznie k. Błonia. Od 1974 roku prowadzimy działalność związaną z uprawą i przetwórstwem wikliny oraz produkcją wyrobów z wikliny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do obejrzenia galerii zdjęć.... zobacz szczegóły wpisu »

kresowa sztuka ludowa - Kresowa Sztuka Ludowa

kresowa sztuka ludowa - Kreso »Dodano - 03.07.2013

Kresowa Sztuka Ludowa - meble - malarstwo - fotografia - antyki - biała broń. Na stronie znajdziecie Państwo wiele ciekawych zdjęć, informacji oraz produktów z moich stron. Zapraszamy do galerii - Józef Dudzianiec... zobacz szczegóły wpisu »

apetycznie - i love nature

apetycznie - i love nature »Dodano - 03.07.2013

Drewniane ręcznie wykonywane akcesoria kuchenne oraz artykuły wystroju wnętrz. Rzemiosło artystyczne, ciesielstwo, stolarstwo. Zapraszamy - I Love Nature. Nazywamy się Daria i Jarek. Jesteśmy parą przyjaciół która kocha prostotę, naturę oraz......kuchnię :) . Jarek to prawdziwy człowiek lasu, minimalista,rzemieślnik z ... zobacz szczegóły wpisu »