rzeźbiarstwo - Henryk Mach

rzeźbiarstwo - Henryk Mach
Henryk Mach - rzeźbiarstwo. Zawodowo zajmuję się projektowaniem oraz wykonawstwem najwyższej klasy mebli rzeźbionych. Hobbystycznie wykonuję różnego rodzaju rzeźby, ramy, elementy ozdobne i wiele innych przedmiotów. Wszelkie prace - mimo ogromnego postępu technologii - wykonuję własnoręcznie za pomocą tradycyjnych dłut. Głównie rzeźbię w drewnie lipowym, bądź dębowym, dbając o detale oraz wysoką jakość dobieranych materiałów.

Szczegóły strony www.hmach-rzezbiarstwo.netgaleria.eu:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.hmach-rzezbiarstwo.netgaleria.eu:

rzeźbiarstwo - Henryk Mach

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Amber Słupsk Rzeźby w Bursztynie i Biżuteria - Rzeźba z Bursztynu Bursztyn

  Amber Słupsk Rzeźby w Bursztynie i Biżuteria - Rzeźba z Bursztynu Bursztyn »

  Amber-Słupsk - Firma Amber-Słupsk proponuje usługi w zakresie rzeźby z bursztynu i obróbki kamienia. Mamy w swojej ofercie różnorodne wzory zawarte w galerii, ponadto wykonujemy indywidualne zlecenia wg wzorów i wskazówek klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, każdy projekt rzeźby jest starannie przemyślany, aby podkreślić i wydobyć niepowtarzalne piękno bursztynu.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Na początek - rzeźby i mozaiki Magdaleny Czeskiej

  Na początek - rzeźby i mozaiki Magdaleny Czeskiej »

  Rzeźby i mozaiki Magdaleny Czeskiej. Witam na mojej stronie, na której pokazuję rzeźby, mozaiki i witraże mojego autorstwa. Prace tu przedstawione różnią się od siebie techniką wykonania oraz skalą i zastosowaniem. Są tu bowiem prace kameralne - rzeźby oraz monumentalne mozaiki ścienne tworzące wystrój wnętrza. Galeria Magdaleny Czeskiej

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kamieniarstwo GRANIT-MARMUR -

  Kamieniarstwo GRANIT-MARMUR - »

  Jesteśmy Zakładem Kamieniarskim, który nieprzerwanie od 12 lat prowadzi swoją działalność, spełniajac oczekiwania i realizując projekty naszych klientów.

  Przedmiotem Naszej działalności jest produkcja wyrobów z kamienia naturalnego: granit, marmur, piaskowiec.

  Wykonujemy:

  - nagrobki

  - grabowce

  - schody

  - parapety

  - kominki

  - blaty

  - okładziny elewacji itp...

  Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie, dopasowując się do potrzeb naszych klientów.

  Służymy poradą przy wyborze odpowiedniego kamienia, proponujemy rozwiązania które pomogą Państwu w pełni cieszyć się z osiągniętego efektu.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • strona główna - Joanna Rączka-Ziemiec

  strona główna - Joanna Rączka-Ziemiec »

  JOANNA R?CZKA-ZIEMIEC - ur.1971 w Rabce. 1988-1992 Liceum Plastyczne im. Antoniego Kenara 1994-1999. Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, wydział rzeźby, dyplom z wyróżnieniem u prof. Józefa Sękowskiego. 2001-2002 Ecole Superieure des Beaux-Arts w Genewie wystawy: 2005 - Walking Art Tour, hotel Le Regina, Warszawa, 2004 - Walking Art Tour, hotel Le Regina, Warszawa, 2003 - "Intro" w Galerii "Krypta u Pijarów", Kraków, 2001 - BWA w Zakopanem, wystawa indywidualna wraz z Rafałem Zalubowskim. Mieszka i pracuje w Warszawie.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzeźby aniołów Futyma - Rzeźby aniołów Futyma

  Rzeźby aniołów Futyma - Rzeźby aniołów Futyma »

  Kocham robić to co tworzę - wiem, dziwnie to brzmi, ale właśnie taki mój świat za płotem jest. Nie przepadam za sztuką współczesną. Lubię otaczać się pięknem i wcale nie mam na myśli bogactwa. Czasami mam wrażenie, że dawno dawno temu robiłem już takie cudeńka. Pracuję na bazie starych materiałów, dlatego łatwiej jest mi w pracę wkładać duszę i dobry w tym jestem. Niejednokrotnie zdarzyło się tak, że prac moich nie wypuszczono za granicę, określając ich jako dobro narodowe. Zdarzyło się też tak, że pan Franciszek Starowiejski trzymając w ręku dzieło moje powiedział: bez wątpienia oryginał, bo nawet ja bym czegoś takiego nie zrobił. Do tej pory sprzedawałem prace przez pośredników, nie wiem gdzie one wylądowały i czy jako moje... Tomasz Futyma

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rustykalna Netgaleria - Rustykalna netGaleria

  Rustykalna Netgaleria - Rustykalna netGaleria »

  Witam wszystkich! Na stronię dzielę się z Wami moimi zainteresowaniami i pasjami. Zapraszam tu miłośników rzemiosła - stolarstwa i sztuki użytkowej, wszystkich zainteresowanych archeologią i rekonstrukcją historyczną poruszającą tematykę Słowian z okresu wczesnego średniowiecza oraz amatorów wycieczek krajoznawczych i pięknych krajobrazów. ANETTA JEDYNAK-STęPNIK

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzeźba i grawerowanie - kamień i szkło - MARCIN DAUKSZA

  Rzeźba i grawerowanie - kamień i szkło - MARCIN DAUKSZA »

  Rzeźbienie i grawerowanie w kamieniach naturalnych - granitach, marmurach, piaskowcach, oraz zdobienie szkła poprzez grawerowanie. Zapraszam do mojej galerii Marcin Dauksza - Nie wystarczały mi proste czynności więc podnosiłem sobie poprzeczkę. Nieustannie staram się rozwijać i podnosić swoje umiejętności - praca to moje hobby.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • galeria ikon prawosławnych/O mnie - GALERIA IKON PRAWOSŁAWNYCH

  galeria ikon prawosławnych/O mnie - GALERIA IKON PRAWOSŁAWNYCH »

  icon icons russian icons russian icons gallery ikony w okładzie srebrnym srebra antyki sztuka ikony rosyjskie ikony prawosławne ikonografia ikonopisarstwo ikonki ikony ukraińskie srebra rosyjskie antyki zbiór ikon

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sztuka sakralna, - Sztuka sakralna. Wystroje wnętrz sakralnych, projeky i realizacja

  Sztuka sakralna, - Sztuka sakralna. Wystroje wnętrz sakralnych, projeky i realizacja »

  Realizujemy wystroje wnętrz sakralnych, wykonujemy pojedyncze dzieła sztuki sakralnej. Stanowimy zespół twórców o uzupełniających się specjalizacjach. Kilkudziesięcioletnie indywidualne doświadczenie oraz wieloletnia współpraca potęguje w nas potencjał twórczy. Wyraża się on poprzez wiele zrealizowanych projektów w obiektach sakralnych rozrzuconych na terenie diecezji w Polsce i poza jej granicami. Naszymi atutami są: doświadczenie, wszechstronność, warsztat, znajomość technik dawnych mistrzów oraz najnowszych technologii. Nasza oferta obejmuje wykonanie pojedynczych dzieł sztuki sakralnej, kompleksowe projektowanie oraz aranżacje wnętrz sakralnych. Współpracujemy ze stałymi wykonawcami z branży : kamieniarskiej, metaloplastycznej, odlewniczej, stolarskiej, witrażowniczej, konserwatorskiej i złotniczej.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Informacje

  Informacje »

  Godne produkty zachwycają artystów ku honorowego wydarzenia o magicznych projektach.

  Portal potrafi wykonać pamiątkę dla kogoś. Ładne komplety medali utrzymują wspaniałą uciechę. Mosiądz przyjeżdżają z Rosji.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »