Paweł Gleń - Galeria sztuki

Paweł Gleń - Galeria sztuki
Moja własna twórczość. Zaprezentowałem tu najlepsze rysunki i grafiki mojego autorstwa oraz najciekawsze projekty graficzne. Jako artysta mam nadzieję trafić do szerokiej grupy odbiorców i wierzę że przynajmniej części z was przypadnie do gustu moja sztuka. Fascynacja tą dziedziną twórczości trwa u mnie od bardzo dawna a prace które tu prezentuje stanowią jej efekt. Zapraszam więc do obejrzenia całej galerii gdzie sami możecie ocenić moją twórczość.

Szczegóły strony www.pawel.netgaleria.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.pawel.netgaleria.pl:

Paweł Gleń - Galeria sztuki

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Smart - Jaki pomysł na śmieszny prezent

  Smart - Jaki pomysł na śmieszny prezent »

  Pomysły na śmieszny prezent, karykatury ze zdjęć. To wszystko znajdziesz na tej stronie. Nazywam się Sławomir Mart

  Pochodzę z Zamościa, tu mieszkam i żyję. To tutaj stawiałem pierwsze kroki, robiłem pierwsze rysunki na ścianach swojego pokoju, i tutaj kończyłem Liceum Plastyczne, po którym uzyskałem tytuł zawodowy "Plastyk w zakresie specjalności form użytkowych ze specjalizacją ceramiki artystycznej".

  Moja kariera rysownika nie jest zbyt długa, a osiągnięcia niewielkie. W 2000 roku Krajowe Centrum Kultury Niewidomych w ogólnopolskim konkursie plastycznym przyznało mi wyróżnienie za wysokie wartości artystyczne prezentowanych wizji plastycznych.

  Poza rysowaniem interesuję się fotografią i grafiką komputerową, ale mimo wszystko najwięcej czasu spędzam nad karykaturami,oraz ilustracjami, które tak bardzo umilają wszystkim życie :)

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portrety, Karykatury i Malarstwo na zamówienie - Anna Bromont

  Portrety, Karykatury i Malarstwo na zamówienie - Anna Bromont »

  Portret -portrety na zamówienie ze zdjęcia - Anna Bromont -profesjonalne portrety i karykatury na zamówienie, portret na prezent, portrety olejne, Cieszę się że mogę Państwa gościć na mojej stronie. Profesjonalnie sztuką, malarstwem, portretem i karykaturą zajmuję się od ponad dwudziestu lat.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dorota Reterska

  Dorota Reterska »

  Dorota Reterska. Pracownia zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych, studentów, absolwentów szkół artystycznych, artystów plastyków itp. zainteresowanych twórczością w dziedzinie sztuk plastycznych. W pracowni odbywają się warsztaty z grafiki, rysunku oraz malarstwa.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Mazek - GRAFIKA

  Agnieszka Mazek - GRAFIKA »

  Grafika. Wykorzystując technikę akwaforty i akwatinty tworzy grafikę będące pamiętnikiem wizualnym przeżyć oraz komentarzy rzeczywistości. Autorska galeria twórczości Agnieszka Mazek. Zapraszam Serdecznie. :-)

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tami z Krainy Pięknych Koni-literatura dziecięca - Renata Klamerus

  Tami z Krainy Pięknych Koni-literatura dziecięca - Renata Klamerus »

  Baśń dla dzieci; magia, spełnianie marzeń.Kapadocja-Kapadoclandia. Baśń dla dzieci - magia, spełnianie marzeń. Kapadocja - Kapadoclandia. Galeria rzeźby, rysunku i biżuterii. Zapraszam serdecznie - Renata Klamerus

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tomasz Kossak - TOMASZKOSSAK

  Tomasz Kossak - TOMASZKOSSAK »

  Tomasz Kossak jest warszawskim ilustratorem kreującym wizuale na potrzeby przemysłu reklamowego, filmowego, gier komputerowych, muzycznych klipów, eventów oraz nowych mediów..Współpracuje z największymi agencjami reklamowymi i domami produkcyjnymi.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portrety - Małgorzata Sobieraj

  Portrety - Małgorzata Sobieraj »

  Jestem na początku drogi artystycznej, od niedawna intensywnie pracuję nad portretami, uczestnicząc w zajęciach plastycznych. Rysowanie i malowanie zawsze było moją wielką pasją. Rysowanie portretów jest odkrywaniem tajemnicy o drugim człowieku, pasjonującym poszukiwaniem prawdy o nim. Ukończyłam polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim, ale zawód i pasja świetnie się uzupełniają. Wzięłam udział w dwóch wystawach: Uczniowie Izabelli Bigelmajer w Domu Kultury Kadr w Warszawie oraz Kobiety malują kobiety (Wędrujący salon artystyczny Elżbiety Pasteckiej) w Łochowie. Makaty i obrazy patchworkowe wykonuję od lat. Kojarzę je z radością wakacyjnego odpoczynku.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • zimz-art - zimzonowicz.pl

  zimz-art - zimzonowicz.pl »

  Zimzonowicz - galeria autorska i studio: komiks, malarstwo, grafika, ilustracja, rysunek

  Internetowa Galeria Sztuki Zimzonowicz.pl skupia się na prezentacji i sprzedaży wyselekcjonowanych, oryginalnych prac autorstwa Łukasza Samsonowicza. Galeria zawiera unikatowe plansze komiksowe, wyjątkowe, niekiedy groteskowe ilustracje / rysunki, inspirowane mi.in. filmem i sztuką współczesną malarstwo, grafikę oraz T-shirty w technice Flex.

  Z myślą o realizacji indywidualnych projektów zlecanych przez Klientów powstało także Studio kreatywne specjalizujące się m.in. w: malarstwie, ilustracji (do m.in. książek dla dzieci/ dorosłych, gier komputerowych), projektowaniu graficznym.

  Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Galerii Zimzonowicz.pl

  Zapraszam serdecznie

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »