Galeria Sztuki Kookaburra Studio

Galeria Sztuki Kookaburra Studio
Galeria Sztuki Kookaburra Studio - promocja sztuki i artystów. Ekspozycje, wystawy, sprzedaż dzieł sztuki współczesnej. Stacjonarna galeria mieści się w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 35. Dostępna jest ekspozycja obrazów olejnych z kolekcji galerii. Wśród twórców artyści z Polski, Białorusi i Serbii.

Szczegóły strony galeria.kookaburrastudio.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę galeria.kookaburrastudio.pl:

Galeria Sztuki Kookaburra Studio

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Akademia Talentów - Pracownia rysunkowo-malarska 'Akademia Talentów'

  Akademia Talentów - Pracownia rysunkowo-malarska 'Akademia Talentów' »

  Akademia Talentów jest pracownią, gdzie uczą się dzieci, młodzież oraz dorośli. Działamy od 2007 roku. Prowadzimy zajęcia przygotowujące do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych oraz Wydział Architektury na Politechnice Gdańskiej. Dzięki autorskiemu programowi, zróżnicowanym zadaniom malarskim, modelarskim, rzeźbiarskim dzieci poznają różne techniki, rozwijając wyobraźnię i kreatywne myślenie. Wszystkie zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach. Miła i bezstresowa atmosfera jest dla nas najważniejsza.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • kookaburrastudio.pl - Super Studio

  kookaburrastudio.pl - Super Studio »

  Kookaburra Studio to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w sektorze kultura, sztuka, edukacja. Głównym obszarem zainteresowań jest promocja sztuki i artystów, animacja i edukacja kulturalna. Profil działań związany jest z produkcją wydarzeń artystycznych, festiwali, koncertów, konferencji, warsztatów, wszelkich działań promujących kulturę oraz wspierających rozwój osobisty. Niekonwencjonalne koncepcje, włączanie nowoczesnych technologii oraz kreatywny zespół współpracowników gwarantują wysoki poziom realizacji projektów. Zorganizujemy dla Państwa wydarzenie artystyczne, kampanię promocyjną, eventy rodzinne i firmowe. Promujemy sztukę współczesną i nowoczesny design w Galerii Sztuki Kookaburra Studio. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż dzieł sztuki

  Sprzedaż dzieł sztuki »

  Artstreet. Internetowy portal sprzedaży dzieł artystów plastyków. Wystawy artystów, połączone z handlem dziełami sztuki. Sprzedaż dzieł sztuki. Sklep z wystawami artystycznych prac dzieł z dzidziny malarstwa, rzeźby, grafiki, tkaniny, biżuterii. Promocje i pośrednictwo reklamowe z polecaniu dzieł sztuki polskich artystów. Wystawy i galerie polskiej sztuki współczesnej.

  Data dodania: 02 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • 101 Projekt Galeria Sztuki Współczesnej

  101 Projekt Galeria Sztuki Współczesnej »

  Galeria Sztuki Współczesnej działająca w Warszawie przy ul.Nowy Świat 53 lok.120, oferuje prace młodych obiecujących artystów oraz twórców o ugruntowanej pozycji, zajmujących się malarstwem, rzeźbą, grafiką, rysunkiem i fotografią.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo | Malarstwo w Rzeszowie | Cybulska-Wilkoń - Polish Artist

  Malarstwo | Malarstwo w Rzeszowie | Cybulska-Wilkoń - Polish Artist »

  Malarstwo w Rzeszowie. Sylwia Cybulska Wilkoń
  Urodziłam się w Rzeszowie w 1986 roku. Ukończyłam liceum plastyczne w Rzeszowie, kierunek snycerstwo w 2006 roku oraz w 2012 studia II stopnia Malarstwo na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Edukacja Artystyczne w zakresie Sztuk Plastycznych.

  Malarstwo to moja pasja, kiedy maluję odcinam się od świata zewnętrznego by wejść w najskrytsze zakątki swojego umysłu. To właśnie poprzez sztukę otwieram się na świat i ludzi.

  WYSTAWY

  Najlepsze dyplomy 2012 – wystawa prac dyplomowych Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego – Galeria Miejska w Rzeszowie – 2012

  Wystawa malarstwa Sylwia Cybulska-Wilkoń „Czyściec” Stara Drukarnia – Rzeszów - 2013

  Wystawa malarstwa Sylwia Cybulska-Wilkoń – Galeria pod rauszem – Rzeszów - 2014

  Najlepszy Obraz Grafika, Rysunek Rzeźba Roku 2014 – BWA w Rzeszowie – 2014

  Najlepszy Obraz Grafika, Rysunek Rzeźba Roku 2015 – BWA w Rzeszowie – 2015

  Data dodania: 05 09 2016 · szczegóły wpisu »