Podkategoria: fotografia cyfrowa

Sortuj po:

Marek Schackemy - FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA

Marek Schackemy - FOTOGRAFIA »Dodano - 12.07.2013

Witam serdecznie na stronie poświęconej mojej pasji-fotografii przyrodniczej. Mógłbym napisać, iż ten rodzaj fotografii właśnie zachwycał mnie od zawsze, ale w moim przypadku było inaczej. Marek Schackemy... zobacz szczegóły wpisu »

portret - Jan Oparowski

portret - Jan Oparowski »Dodano - 12.07.2013

Galeria Jana Oparowskiego. Portretuję więc znajomych i nieznajomych, przypadkowych ludzi na ulicy. W mojej twórczości postawiłem na portret, ponieważ zachwyca mnie piękno ludzkiej twarzy. Zwłaszcza twarz kobiety jest czymś wyjątkowym. Myślę że zgodzą się Państwo ze mną.... zobacz szczegóły wpisu »

Studio na wynajem - Agencja Fotograficzna

Studio na wynajem - Agencja F »Dodano - 12.07.2013

Śląsk, oferujemy duże studia na wynajem, hale zdjęciowe wyposażone w cykloramy i greeny. Agencja Fotograficzna - WOART. Fotografia biznesowa i korporacyjna, przemysłowa i techniczna, produktowa, katalogowa, reklamowa, mody, wydruki wielkoformatowe, portfolia, teki prezentacyjne.... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia Usługowa do wykorzystania na stronach www

Fotografia Usługowa do wykorz »Dodano - 12.07.2013

Zapraszamy Państwa do sprawdzenia listy profesjonalnych fotografów, którzy mogą zaoferować usługi wykonania dobrych zdjęć na potrzeby budowy stron www, galerii internetowych, fotografii do katalogów i sklepów internetowych. Polecamy zawodowców, którzy wykonają prawdziwe reprodukcje Waszych dzieł sztuki. Na tych stronac... zobacz szczegóły wpisu »

pracownia djf - Dorota Jarosz-Franczak

pracownia djf - Dorota Jarosz »Dodano - 12.07.2013

Pracownia - to miejsce bliżej nie określone, a raczej wszystkie te miejsca, w których pojawiam się uzbrojona na przykład w cyfrowe oko. Nie ma tych zewnętrznych miejsc zbyt wiele, jako że od nastu już lat prowadzę życie raczej osiadłe, otoczone krajobrazem wiejskim, równinnym, o którym większość mówi "nudny",... zobacz szczegóły wpisu »

fotografia cyfrowa - nowa strona:

Adres: