Kategoria: FOTOGRAFIA

FOTOGRAFIA - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Gwiazdy światowego kina - Jerzy Kośnik

Gwiazdy światowego kina - Jer »Dodano - 02.04.2014

Fotografuję od 17 roku życia. Od razu zainteresowałem się dwoma tematami: aktem i reportażem. Aktem, gdyż w miarę wcześnie odkryłem piękno kobiecego ciała, reportażem, gdyż pierwszy własny aparat miałem okazję wypróbować podczas protestu studentów w marcu 1968 roku. Ukończyłem Wydział Socjologii na Uniwersytecie Warsza... zobacz szczegóły wpisu »

Fotograf Wejherowo Reda Rumia | Fotografia Ślubna AmberFoto

Fotograf Wejherowo Reda Rumia »Dodano - 11.03.2014

Zarówno fotografia reklamowa jak i fotografia rodzinna wymagają od fotografa profesjonalnego podejścia do sesji jak i doskonałej obróbki technicznej. Studio AmberFoto Piotr Witczak to miejsce, w którym można zrealizować marzenia o sesji z najbliższymi. Firma realizuje również zlecenia w plenerze i na terenie różnych mi... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia Usługowa do wykorzystania na stronach www

Fotografia Usługowa do wykorz »Dodano - 12.07.2013

Zapraszamy Państwa do sprawdzenia listy profesjonalnych fotografów, którzy mogą zaoferować usługi wykonania dobrych zdjęć na potrzeby budowy stron www, galerii internetowych, fotografii do katalogów i sklepów internetowych. Polecamy zawodowców, którzy wykonają prawdziwe reprodukcje Waszych dzieł sztuki. Na tych stronac... zobacz szczegóły wpisu »

Studio na wynajem - Agencja Fotograficzna

Studio na wynajem - Agencja F »Dodano - 12.07.2013

Śląsk, oferujemy duże studia na wynajem, hale zdjęciowe wyposażone w cykloramy i greeny. Agencja Fotograficzna - WOART. Fotografia biznesowa i korporacyjna, przemysłowa i techniczna, produktowa, katalogowa, reklamowa, mody, wydruki wielkoformatowe, portfolia, teki prezentacyjne.... zobacz szczegóły wpisu »

pracownia djf - Dorota Jarosz-Franczak

pracownia djf - Dorota Jarosz »Dodano - 12.07.2013

Pracownia - to miejsce bliżej nie określone, a raczej wszystkie te miejsca, w których pojawiam się uzbrojona na przykład w cyfrowe oko. Nie ma tych zewnętrznych miejsc zbyt wiele, jako że od nastu już lat prowadzę życie raczej osiadłe, otoczone krajobrazem wiejskim, równinnym, o którym większość mówi "nudny",... zobacz szczegóły wpisu »

Marek Schackemy - FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA

Marek Schackemy - FOTOGRAFIA »Dodano - 12.07.2013

Witam serdecznie na stronie poświęconej mojej pasji-fotografii przyrodniczej. Mógłbym napisać, iż ten rodzaj fotografii właśnie zachwycał mnie od zawsze, ale w moim przypadku było inaczej. Marek Schackemy... zobacz szczegóły wpisu »

portret - Jan Oparowski

portret - Jan Oparowski »Dodano - 12.07.2013

Galeria Jana Oparowskiego. Portretuję więc znajomych i nieznajomych, przypadkowych ludzi na ulicy. W mojej twórczości postawiłem na portret, ponieważ zachwyca mnie piękno ludzkiej twarzy. Zwłaszcza twarz kobiety jest czymś wyjątkowym. Myślę że zgodzą się Państwo ze mną.... zobacz szczegóły wpisu »

GEP CHROSZCZ Photography - Galerie Fotografie

GEP CHROSZCZ Photography - Ga »Dodano - 02.07.2013

GEP CHROSZCZ Photography - Galerie & Fotografie. Fotogalerie mit Themen aus aller Welt. Der Mensch, seine Kultur und Umwelt in Bildern.Galeria fotografii z całego świata. Człowiek, jego kultura i otoczenie na zdjęciach.... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia Amatorska - Ułamki

Fotografia Amatorska - Ułamki »Dodano - 02.07.2013

Z Panią Fotografią spotkałyśmy się w życiu dość późno. Dziś myślę, że nie było to przypadkowe spotkanie. Bo dużo, dużo wcześniej odzywało się we mnie specyficzne widzenie. Widzenie obrazkami. Więc to Ona w jakiś sposób mnie znalazła. I oto jesteśmy: Ona i ja.... zobacz szczegóły wpisu »

Photography - Sylwia Balinska

Photography - Sylwia Balinska »Dodano - 02.07.2013

Sylwia Balinska Photography. I am amateur of traditional photography with love for portraits. I am an amateur of traditional photography with love for portraits. Amateur doesn't mean I am not professional in my work.... zobacz szczegóły wpisu »