Podkategoria: ceramika artystyczna

Sortuj po:

WAKACYJNE WARSZTATY RĘKODZIELNICZE - Sklep i Galerie

WAKACYJNE WARSZTATY RĘKODZIEL »Dodano - 02.07.2013

GALERIA POD ANIOŁAMI to miejsce nie tylko wirtualne. Sklepik i Galeria w miasteczku Wałczu. Rzeczy wykonane ręcznie. Ceramika, szkło, biżuteria autorska. Mydlarnia, mydła ręcznie robione, kosmetyki naturalne.... zobacz szczegóły wpisu »

Karolina Szeląg - galellery

Karolina Szeląg - galellery »Dodano - 02.07.2013

Autorska Pracownia Ceramiki Unikatowej - netgaleria Karoliny Szeląg. karolina szeląg,ceramika artystyczna,ceramika unikatowa,pracownia ceramiki,rzeźba,wnętrze,ceramika,ceramika użytkowa,karo,galeria,ceramiczny koń,galeria ceramiki,follka pollka,sztuka, pracownia,szkliwa,design, anioły porcelanowe... zobacz szczegóły wpisu »

Garncarstwo Pawel Bogucki - Garncarstwo Bogucki

Garncarstwo Pawel Bogucki - G »Dodano - 03.07.2013

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą naczyń toczonych ręcznie na kole garncarskim oraz wykonanych i formowanych ręcznie z porcelitu. Nasza ceramika jest wyjątkowa pod względem wykonania, kolorystyki jak i kształtu. Cechują ją oryginalność ż równoczesnym zachowaniem elementu tradycji i ludowości. Zapraszam - Garn... zobacz szczegóły wpisu »

main page - ARTIST'S GALLERY

main page - ARTIST'S GALLERY »Dodano - 03.07.2013

Nie jestem malarzem, rzeźbiarzem, grafikiem czy performerem. Próbuję zaledwie zbliżyć się do tych dyscyplin odkrywając arkana ..., ciszy, szeptu by wydobyć z nich głębię istoty ..., kolorem formą, dźwiękiem. Jestem wolną jednostką świadomą swoich praw do miejsca we wszechświecie i poza nim gdzie wszystko jest takie jak... zobacz szczegóły wpisu »

Ceramika Artystyczna - Anna Kozłowska-Łuc

Ceramika Artystyczna - Anna K »Dodano - 03.07.2013

Anna Kozłowska - Łuc. Galeria unikatowej ceramiki artystycznej. Internetowa prezentacja twórczości. Autorska strona artystki. W 1995 r. studia na wydziale Ceramiki i Szkła na ASP we Wrocławiu.W 1997r. I nagroda w konkursie FORMA’97 w kategorii unikat, za porcelanowo-szklany zestaw do deserów.W 1998r. I nagroda w konkur... zobacz szczegóły wpisu »

AKTUALNOŚCI - pracownia ceramiczna

AKTUALNOŚCI - pracownia ceram »Dodano - 03.07.2013

Heho - pracownia ceramiki Marty Fekner w Poznaniu. Ceramika artystyczna, użytkowa i zamówienia indywidualne. HEHO ma świetny pomysł na twórcze spędzenie popołudnia - wpadnij do nas pomalować ceramikę. Tu nie lepisz, tylko ozdabiasz. Wybierasz przedmiot i zabierasz się do dzieła. To naprawdę proste! Potrafisz, nawet jeś... zobacz szczegóły wpisu »

ArTesoro, porcelana, biżuteria, lampy, obrazy, rzeźby

ArTesoro, porcelana, biżuteri »Dodano - 02.07.2013

ArTesoro pochodzi z połączenia wyrazów artystyczny i skarb(j. hiszp.). W naszej galerii znaleźć można prawdziwe skarby, które z powodzeniem wyrażą właściwe im uczucia... Stwórz swój skarb z Nami! Zapraszamy :-)... zobacz szczegóły wpisu »

Żródło tworzenia - Pracownia CERAMICZNA quot;PIquot;

Żródło tworzenia - Pracownia »Dodano - 03.07.2013

Nazywam się Anita Malinowska. Chciałabym napisać,ze ceramiką zajmuję się od zawsze, ale niestety tak nie jest. Ceramiką zajmuję się od 2008r, ale pragnienie tworzenia z gliny towarzyszy mi od zawsze. W większości robię i upiększam przedmioty użytkowe jak wazy, misy, wazony etc. Moje umiejętności doskonaliłam w Łucznicy... zobacz szczegóły wpisu »

TRZYBULSKA - ceramics as expression, ceramic painting, ceramics for use

TRZYBULSKA - ceramics as expr »Dodano - 02.07.2013

Jestem artystą ceramikiem, ceramika to mój zawód i moja pasja. Praca sama w sobie nie miałaby w pełni sensu, gdyby nie odbiorcy. Cieszy mnie, kiedy wiem, że moje prace sprawiają radość innym. Wiele z nich znalazło swoje miejsce w domach w Polsce, Hiszpanii, Szwajcarii, Niemczech, Holandii i Austrii. Jedna nawet trafiła... zobacz szczegóły wpisu »

Ceramika, witraż, malarstwo - Pracownia plastyczna 'bo lubię...'

Ceramika, witraż, malarstwo - »Dodano - 03.07.2013

Ceramika, witraż, malarstwo - sprzedaż, warsztaty, projektowanie, zamówienia specjalne (indywidualne). Mirosława Wenda-Tyszkiewicz. ... światło grające w barwie szkła, myśli zamknięte w formie, ulotne chwile utrwalone w obrazach.... zobacz szczegóły wpisu »

formlicht-art by Szyrlewski

formlicht-art by Szyrlewski »Dodano - 02.07.2013

Warsztat wypełniony muzyką, daje mi inspirację, biorę glinę w ręce i zaczynam modelować,. To jest źródło energii, które mną steruje, niewidzialne, ale bardzo mocne. Potem przychodzi ten moment. Nie wierzcie, że artysta się długo zastanawia to jest wewnętrzny niepokój, który steruje rękami i wyzwala niecierpliwość. Wszy... zobacz szczegóły wpisu »

O mnie - Gliniane spotkania

O mnie - Gliniane spotkania »Dodano - 03.07.2013

Od najmłodszych lat lubiłam rysować, malować, coś tworzyć z modeliny, ze skrawków materiałów, z suszonych roślin. Ale to tak na marginesie codzienności. Dopiero, kiedy zbliżały się do końca moje zaplanowane, lecz jakieś "nie takie" studia, coraz silniej potrzebowałam robić coś dla siebie. I odnalazłam to w pr... zobacz szczegóły wpisu »

pracownia ceramiki Ogród Sztuk - Ogród sztuk - Ceramika

pracownia ceramiki Ogród Sztu »Dodano - 03.07.2013

Internetowa galeria ceramiki - zajęcia i warsztaty z ceramiki w Warszawie. fachową opiekę oraz naukę podstawowych technik formowania ceramiki twórczą i przyjazną atmosferę dogodną lokalizację (3 minuty od stacji metra Plac Wilsona) zajęcia w tygodniu i w soboty materiały i narzędzia oraz wypały coroczne wystawy i wydar... zobacz szczegóły wpisu »

ceramika artystyczna - nowa strona:

Adres: