Wyróżnij wpis: rokoko5.blogspot.com


Aktualnie stron w okienku reklamowym:
Aktualna strona w okienku reklamowym do dnia: 01 01 1970

Chcesz zareklamować swoją stronę w całym naszym katalogu na wszystkich podstronach? Wybierz z poniższej listy wpis premium:

  • Wpis może znajdować się w 3 kategoriach
  • Wpis najwyżej w swoich podkategoriach
  • Wpis najwyżej w swoich kategoriach
  • Link do strony dodatkowo na podstronie Przyjaciół
  • Link do strony rotacyjnie w okienku reklamowym
  • Powyższe wyróżnienia obowiązują przez 30 dni od aktywowania strony w serwisie

Aby otrzymać kod dostępu - wyślij SMS o treści AP.SZTUKA4 na numer 74068. Koszt SMS'a to 4 zł + VAT (4, 92 zł z VAT).

ID: Kod:
 

* Płatności za wpisy Premium:

1. Płatności SMS dostępne są w sieciach T-mobile, Plus GSM, Orange, Play. Usługę obsługuje serwis Dotpay. Oto regulamin usług i serwisów sms oraz link formularza służącego do składania reklamacji.

2. Promocja wpisu będzie wyświetlana przez odpowiednią ilość dni (zgodną z opłatą), losowo z innymi wyróżnionymi adresami.

3. Redakcja serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści i zawartość stron do których prowadzą wpisy. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia adresu z przyczyn regulaminowych.

 

* Informacje dodatkowe:

Odpowiedni 8-znakowy kod uruchamiający wyświetlanie reklam będzie dostępny w oknie serwisu DotPay - potwierdzającym płatność. Prosimy skopiować zakupiony kod i wkleić go w odpowiednią rubrykę powyższego formularza. W razie jakichkolwiek niejasności lub problemów prosimy o kontakt: polska@sztuka.info.pl lub telefonicznie: 60 287 51 11 netgaleria.pl * Kiedrzyńska 73/67, 42-200 Częstochowa * NIP: 9490187794